Таря беше супер! :rockdevil:
Що не се обади, че ще ходиш бе диване? А Таря наистина направи страхотен концерт:violin:
Кат изключим че озвучителят беше идиот - да няма ни китари, ни клавир, а само каси :finger2: концертът беше добър

Morgoth Wrote:Кат изключим че озвучителят беше идиот - да няма ни китари, ни клавир, а само каси :finger2: концертът беше добър 
Аз китарата я чух само при солото на Nemo, клавирите нито един път...Иначе беше яко, тя и самата Таря много се изкефи. А като слезе доло на оградите да поздравява публиката дори успях да я пипна

:laugh:
the_trooper Wrote:А като слезе доло на оградите да поздравява публиката дори успях да я пипна
:laugh:
НИЕ те мразим хD :dry::laugh::laugh:

оо, това беше най-прекрасното преживяване.. (добре де, конкурира се жестоко с Мейдън и Кис...) ...

относно звука.. малко басовете бяха прекалено надути и заглушаваха таря на места, което си беше глупаво..
да не говорим, че бях страшно болна и бяхме останали с 250 мл вода за целия концерт 8 човека хD.. и не успяхме да се доберем до автограф от Таря..
Но въпреки всичко това, беше невероятно.. Простоо О.О :wub:

мда, наистина си прекарахме чудесно и Таря беше страхотна...
Любо в последния момент ми се обади една приятелка,че има свободен билет.Обади ми се в 16ч в деня на концерта.Сори

leep: