Iron Maiden Bulgaria Forum

Full Version: Концертен живот през 2008
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Аз ще съм на концерта на забранената група тука (Manowar)!
Надявам се да не ме баннете за това!Big Grin

Morticia Dickinson

Вместо Krokus ще кацнат е Каврна Sonata Arctica.!!!!!!!!:rockdevil::rockdevil:
ако река да ида и до Каврна за Sonata Arctica, ша требва вече сигурно да си продавам бъбрека :crying:
Aз търса спонсори Big Grin 30лв ме устройват перфектно Wink
30лв ми е само пътя(отиване-връщанеWink, ако намера спонсори и аз съм там :edrool:
И мен само пътя ми иде много, ма ще вида какво ще спеста
Тая каварна много далече са я направили! Big Grin
Тая година явно доста ще бърша из Каварна.
Банките трябва да отпускат кредит ''КОНЦЕРТИ":violin:
aces_high Wrote:Банките трябва да отпускат кредит ''КОНЦЕРТИ":violin:

АБСОЛЮТНО съгласна :happy::laugh:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10