Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Аз ще съм на концерта на забранената група тука (Manowar)!
Надявам се да не ме баннете за това!

Вместо Krokus ще кацнат е Каврна Sonata Arctica.!!!!!!!!:rockdevil::rockdevil:
ако река да ида и до Каврна за Sonata Arctica, ша требва вече сигурно да си продавам бъбрека :crying:
Aз търса спонсори

30лв ме устройват перфектно

30лв ми е само пътя(отиване-връщане

, ако намера спонсори и аз съм там :edrool:
И мен само пътя ми иде много, ма ще вида какво ще спеста
Тая каварна много далече са я направили!

Тая година явно доста ще бърша из Каварна.
Банките трябва да отпускат кредит ''КОНЦЕРТИ":violin:
aces_high Wrote:Банките трябва да отпускат кредит ''КОНЦЕРТИ":violin:
АБСОЛЮТНО съгласна :happy::laugh:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10