Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
BloodOmen Wrote:Тая година явно доста ще бърша из Каварна.
Аз мисля да се преместя да живея там,така или иначе повечето свободно време го прекарвам или в Каварна,или в Ловеч.
Знам,че ги мразите,ама аз да се похваля!

Ебати яките билети дано и двудневните да са такива.Баси колко пари трябва да потроша за тея концерти..са и Канзас:blink:
Продавам 2 билета за Лени Кравиц по 40 лв, спечелени са от Туборг и мисля че са за зоната на терена.
За повече инфо ЛС.
Ако не намериш желаещи, пробвай в бг-мама, там имаше доста желаещи да ходят на Лени, може някой да търси билети -
Темата за концерти..
QUEEN + PAUL RODGERS в България през ноември?
(30.06.2008)
Според страницита, посветена на QUEEN в "Wikipedia", QUEEN + PAUL RODGERS ще посетят България на 21 ноември, а мястото ще е НДК в София. Това съобщава музикалният сайт MySound.bg, като засега потвърждение от други източници липсва.
Обръщаме внимание, че принципът на "Wikipedia" е абсолютно всеки потребител да може свободно да добавя и редактира съдържанието на онлайн енциклопедията, което често е водило до най-различни недоразумения.
http://www.katehizis.com/
^днес като я видях тая новина, останах приятно изненадан от заглавието, ама щом е от Уикипедия, да не се надяваме мн, мн, иначе с радост бих отишъл на концерта. е ся Пол не е Фреди, ама това все пак са Куйн.
ами честно да си кажа.. сигурно ще е велико и ако дойдат, ще съм си взела първа билетите, но за съжаление, мисля, че ще стане като с Бон Джоуви и Джудас.. просто клюка.. Не, не, че ми се иска така, гадно е да си песимист, но е хубаво да си подготвен и за това.. :\
Ебати концерта беше! 5 часа! Не 1, не 2, не 3! 5!!!
Уникално... всичко... Просто нямам думи, то не може да се опише!
Има противоречиви отзиви....дай повече подробности

А днес е чичо Алис...ей тоя човек съм убеден ще направи шоу с главно Ш.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10