Iron Maiden Bulgaria Forum

Full Version: Концертен живот през 2008
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
За Таря, там съм Smile Иначе нещо се говори за Yngwie Malmsteen за 30 септември.. ако ще го бъде, там съм Big Grin
кой от форума ще идва на Cradle в Бургас - аз по това време съм си в града така че айде среща
Ние с Гери по всяка вероятност ще сме там Smile

Morticia Dickinson

Crematoryуууууууууууууууу :rockdevil:
Супер - значи ще се видим на концерта - обадете се като пристигнете Wink
Аз съм голям карък, апропо.
Имах билет за Whitesnake и Def Leppard, но поради неотложим ангажимент не успях да отида на концерта - така си стои в нас билета, за спомен... с цяла контрола! :edmad:
А като стана на въпрос за концерта на Таря Турунен в България - вече имам билети. Заформихме се голяма агитка... от 5-ма души.
Сега остава само да дочакам 28 октомври... остават 80 дни! Rolleyes

За Кредъл все още нищо не знам, защото ще ходя на почивка в Бургас и може би ще е към края на месеца... концертът сигурно ще е минал вече. Ще видим. Wink

Morticia Dickinson

update...
Някой да знае дали има останали билети за Таря и по колко са веч Rolleyes
Morgoth Wrote:Някой да знае дали има останали билети за Таря и по колко са веч Rolleyes

май има още.. те нали пуснаха още, понеже предишните бързо ги изкупиха.. иначе са си по 25 :]

в деня на концерта 30 :] ама побързай, че ще вземат да свършат
Te хубаво си пускат, ма къде Rolleyes
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10