За Таря, там съм

Иначе нещо се говори за Yngwie Malmsteen за 30 септември.. ако ще го бъде, там съм

кой от форума ще идва на Cradle в Бургас - аз по това време съм си в града така че айде среща
Ние с Гери по всяка вероятност ще сме там

Crematoryуууууууууууууууу :rockdevil:
Супер - значи ще се видим на концерта - обадете се като пристигнете

Някой да знае дали има останали билети за Таря и по колко са веч

Morgoth Wrote:Някой да знае дали има останали билети за Таря и по колко са веч 
май има още.. те нали пуснаха още, понеже предишните бързо ги изкупиха.. иначе са си по 25 :]
в деня на концерта 30 :] ама побързай, че ще вземат да свършат
Te хубаво си пускат, ма къде
