Iron Maiden Bulgaria Forum

Full Version: Metal Hammer Golden Gods 2008
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Наградите "Golden Gods" на британското списание за екстремна музика "Metal Hammer" бяха връчени снощи на церемония в залата "O2 Arena" в Лондон. Iron Maiden са попедители в две от категориите. Ето и пълен списък с победителите във всички категории на "Metal Hammer Golden Gods 2008":


Пробив на годината: APOCALYPTICA
Най-добра ъндърграунд група: THE BLACK DAHLIA MURDER
Най-добра британска група: IRON MAIDEN
Метъл за масите: WILLIAM GLEDHILL
Най-добра концертна група: MACHINE HEAD
Най-добър видеоклип: DIMMU BORGIR - "The Serpentine Offering"
Най-добър метъл-лейбъл: "Roadrunner Records"
Духът на Hammer: Max и Igor Cavalera (SEPULTURA, CAVALERA CONSPIRACY)
Най-добър дебют: AIRBOURNE - "Runnin' Wild"
Икона: Еди (IRON MAIDEN)
Шредър (призът носи името на покойния Dimebag Darrell): Alexi Laiho (CHILDREN OF BODOM)
Събитие на годината: Hard Rock Hell
Крал на рифовете: Dave Mustaine (MEGADETH)
Най-добър албум: TESTAMENT - "The Formation of Damnation"
Най-добра чужда група: IN FLAMES
Златен Бог: Kerry King (SLAYER)
еее браво ^^ попаднали са в точните категории ^^

Макар че за мен Мейдън не са само в Британия най-добрата група.. ами по цял свят Big Grin
... Мейдън се сетиха да пуснат новината и на техния сайт Big Grin...Крайно време беше

Поради това, че в момента когато са им връчвали наградата те са били на сцената са направили доста интересно включване пряко от концерта
Тук можете да го видите


Eddie и Нико също са направили обръщение към феновете за наградата за Икона, която Еди спечели
Вижте го:
За наградите на Мейдън няма да говора, те са ясни Smile
Най ми хареса на кой са дали пробив на годината Big Grin Другата година викам Deep Purple наградени :laugh: