Iron Maiden Bulgaria Forum

Full Version: Iron Maiden поемат отново на път през 2009
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ето и последните новини:

Iron Maiden ще посетят Перу за пръв път за концерт на 26 Март на Нционалния стадион Estadio National Jose Diaz с капацитет 40,000 в столицата Лима. Дата за продажбата и подробна инфорамция за продажбата на билети предстоят да бъдат обявени.

Ето и датите за турнето през 2009

February 2009
13th - UAE -Dubai (pre-register for ticket info)
15th - India - Bangalore
20th - New Zealand - Auckland (tickets on sale)
21st - New Zealand - Christchurch (tickets on sale)
25th - Mexico - Monterrey (tickets on sale)
26th - Mexico - Guadalajara (tickets on sale)
28th - Mexico - Mexico City (tickets on sale)

March 2009
5th - Venezuela - Caracas (
tickets on sale)
7th - Colombia - Bogota (
tickets on sale)
12th - Brazil - Manaus
14th - Brazil - Rio De Janeiro
15th - Brazil - Sao Paulo
18th - Brazil - Recife
20th - Brazil - Brasilia
22nd - Chile - Santiago (
tickets on sale)
26th - Peru - Lima
http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=15
Мейдън отново близо до България!!!! Не мога да се нарадвам! :rockdevil: :rockdevil:

Scream for me Belgrade!!!!!!!!!!
еее стига бе, е не, баси, стига с тая Сърбия елате тука, еми ще се ходи у сръбско, има ли агитка вече? щото аз сам с 2 ръце и 2 крака ЗА, да видя пак това шоу :rockdevil:

Morticia Dickinson

Pages: 1 2