17th February 2009, 16:47
17th February 2009, 16:49
София-2007
Букурещ-2008
Белград-2009
1995г.бях бременна в 9 месец,нямаше начин.
Сега като издадат новия албум,есента пак.........дай боже.
Букурещ-2008
Белград-2009
1995г.бях бременна в 9 месец,нямаше начин.
Сега като издадат новия албум,есента пак.........дай боже.
17th February 2009, 18:41
Аз на три ама не прочетох заглавието правилно и дадох >8
Нико ако можеш редактирай стореното 
София 2007
Атина 2008
Белград 2009
:edtroop:
Следващия изпълнител,който съм виждал най-много пъти на живо е........Lauren Harris


Нико ако можеш редактирай стореното 
София 2007
Атина 2008
Белград 2009
:edtroop:
Следващия изпълнител,който съм виждал най-много пъти на живо е........Lauren Harris



18th February 2009, 10:29
аз по погрешка цъкнах на 4... де да беше.. всъщност два..
София и Букурещ .. Двата най-велики дни през моя живот
София и Букурещ .. Двата най-велики дни през моя живот
18th February 2009, 10:48
The beasT Wrote:аз по погрешка цъкнах на 4... де да беше.. всъщност два..
София и Букурещ .. Двата най-велики дни през моя живот
А сигруна ли си че не е било 8+

Верно я да си признае кой е тоз късметлия, само малко ще му завидим, ма няма го бием
А и Кико може добавиш в подписа си вече и 10.02.2009
18th February 2009, 11:00
Morgoth Wrote:А сигруна ли си че не е било 8+
Верно я да си признае кой е тоз късметлия, само малко ще му завидим, ма няма го бием![]()
А и Кико може добавиш в подписа си вече и 10.02.2009
не видя ли че точно Кико е цъкнал >8

18th February 2009, 11:39
Опа не, пропуснал съм го тоз ред, да го прочета 

18th February 2009, 12:48
novakova Wrote:София-2007
Букурещ-2008
Белград-2009
1995г.бях бременна в 9 месец,нямаше начин.
Сега като издадат новия албум,есента пак.........дай боже.
Не разбрах.... пак на концерт или пак бременна

18th February 2009, 12:53
Ееееее, големи сте уфсе, пр**бхте от всякъде обективността на анкетата... :edrool:
18th February 2009, 14:41
Morgoth Wrote:А сигруна ли си че не е било 8+
Верно я да си признае кой е тоз късметлия, само малко ще му завидим, ма няма го бием![]()
А и Кико може добавиш в подписа си вече и 10.02.2009
Аз бех бе Морготе,Аз бех!
Rainbow theater - 1980
Hammersmith Odeon - 1982
Dortmund -1983
Lond Beach Arena,LA - 1984 (това са 3 концерта,защото беше 3 вечери

Donnington - 1988 & 1992
Rock In Rio -2001
Sofia -2007
Athens - 2008
Belgrade - 2009
Доволен ли си сега...завиждай ми

Между другото , Ludnichar ,брато Стив Харис ако ти види аватара ще ти отреже мъдете!
