Кико Wrote:Rainbow theatre - 1980
Hammersmith Odeon - 1982
На тези двата на колко години беше като ги гледа :blink:
Иначе все на най-добрите си бил хахахахаха
Мне просто пътувах някъде във времето с машината,която сам направих и тези концерти ме caught somewhere in time :rockdevil:
:eusa_liar:
След малко ще почна да трия постове
Кико Wrote:Между другото , Ludnichar ,брато Стив Харис ако ти види аватара ще ти отреже мъдете! 
Еми така е, като той си няма читави... Нали именно от там се е пръкнала лорчето...
ЕДИТ: Нико, почни с тоя, че нещо ме изби на лигавня...
София 1995
Белград 2007
София 2007
Букурещ 2008
Белград 2009
София 2007
Атина 2008
Белград 2009
София 2010... или поне да се надяваме

:edtroop:
Dragontear Wrote:Не разбрах.... пак на концерт или пак бременна 
Тая работа я приключих(с бременностите

,вие сте наред,на мен ми остава удоволствието да се мотая насам-натам по концертчета

:rockdevil::devilsmiley:
Май малко хора от тоя форум сме били на 16 10 1995 . А на Кико тря му спрем видето или там на каквото гледа следните :
Rainbow theater - 1980
Hammersmith Odeon - 1982
Dortmund -1983
Lond Beach Arena,LA - 1984 (това са 3 концерта,защото беше 3 вечери

Donnington - 1988 & 1992
Rock In Rio -2001
Sofia -2007
Athens - 2008
Belgrade - 2009
Доволен ли си сега...завиждай ми
То тия ги има всеки . Само нямам тия от 1984 (Long Beach Arena).Имам тия от 14 , 15 , 16 и 1 7 Март 1985
опаа и малко инфо
http://ironmaiden-bg.com/powerslavetour_bg.htm