Аз съм на кота 4-София 1995, София 2007, Букурещ 2008 и Белград 2009
Кико Wrote:6!
нв са ли 5, съдейки по подписа ти :eusa_think:
mickthomson Wrote:нв са ли 5, съдейки по подписа ти :eusa_think:
Я съм неграмотен!
5 са,ама не съм уцелил копчето

Ще ти се да са 6 затова,ама ще станат и повече:Р:edtroop: