Iron Maiden Bulgaria Forum

Full Version: Какво ви се случи днес?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
А някои и карат без книжки!
Leviatan Wrote:А някои и карат без книжки!

И то са доста такива индивиди.... но все пак, нали знаеш - книжка, шофьор не прави Wink
Втора серия:
Днес влизам да се подстрижа при един приятел. Говорим си, хилим се, вършим работа. Излизам, звънва ми телефона, изпускам го на плочките. В момента айфонът ми е с брутално натрошен дисплей. Стъклото е като паяжина направо. Баси серията от гадни случки, честно Confusedad:
Утре е задушница и не е лошо да запалиш свещ,дано излезеш от тази серия....
guberman Wrote:Утре е задушница и не е лошо да запалиш свещ,дано излезеш от тази серия....

Мерси за съвета, Боби, но аз в тия работи не вярвам, само в биологията, физиката и химията. Smile
Наистина е хубаво да го направиш, прекалено са струпани тези ситуации.
Тия дни големи страдания имах от зъб. 24 часа болки. Една нощ не спах.
Лекуват го сега и преминава.
Имам един въпрос,потърсих тема по-подходяща,но ще питам тук.

Има ли някаква възможност да си променя скин-а на форума
защото така много трудно го чета
на черния фон всички надписи са адски натоварващи,едва ги разчитам

от началото ме е затруднявал
по-често бих влизал ако изглежда с други по-леки цветове

може и това,че повече от 15 години съм пред монитори поизносва зрението
но на много други места като влизам нямам проблеми

Поздрави!!!!
Долу, в ляво, има още доста скинове.
Благодарност
Трябвало е по-рано да попитам.
Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11