Iron Maiden Bulgaria Forum

Full Version: Какво ви се случи днес?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Orlin Wrote:Тази формулировка много ми харесва! Smile
О, моето отношение към бижутата и начина на формулиране на изречения изобщо не подлежат на коментар....или по - точно не бива да подлежат, заради естеството си на трагични. Big Grin
Тая тема се обърна на кош обаче.:eusa_shifty:
Мале супет подарък!

А на мен също ми се случи нещо хубаво,изживях си един от най-хубавите купони снощи!Smile
Еми както обичайно пристигнах в даскало в 9:30 макар че съм от 7:30Big Grin И си седнах (след като ме пратиха при директора щото нали съм закъснялWink След като си седнах реших да си рисувам ,но изведнъж тавана прокапа (валя страшен поройWink и аз реших да спра теча като взема кофа от лелчето . Отивам до лелчето взимам кофата и се качвам горе . Госпожата обаче застанала до вратата да обеснява нещо на един пичага и аз си влизам нали нормално (с "леко" побутванеWink и от там се сещата кво стана Big Grin
Та така ся съм с наказание. Според мен не е много честно ама ......
А да и след големия теч мазилката почна да пада и ме шибна по главата та освен и наказанието имам три шева на главата Smile
Та така де при мен днес беше доста забавно Big Grin
Тая седмица почна много добре- намерих си скапаните атласи по анатомия, които струват 1000лв., но ги намерих от една колежда и ги получих за 500! Като следствие имам нов телефон (защото моя се разпадна тоталноWink, а освен това гаджето ми най- после си махна досадната брада та се сетих как изглеждаше едно времеBig GrinBig GrinBig Grin
Искаш да ми кажеш, че си дала 500 лв. за атласи??Huh
Скъпички са книгите в днешно време, няма как. Особено специализираната литература. Но от друга страна, факт е, че натрупаните знания могат да възвърнат парите за книгите многократно... Smile
500 лв....500 лв..и то на старо.Еби му майката...ако нямаш възможност?? Значи трябва да тегля заем от 1000 лв за едни атласи???Безумна тъпота. Направо не мога да повярвам. 1000 лв. за едни книжки...това си чист пладнешки обир.:no:
Образованието ни е абсурдно. Било евтино да бе...Това че си платил 260 лева семестър е нищо...след това сяка седмица ни искат постоянно текстове по 50-100 страници принтирани и никой не се интересува дали имаш възможност да даваш по толкова пари,ама ако отидеш без текст значи не си го чел и ще те изгонят,ебаси тъпотията....
Замислете се колко пари дават хората за концерти/дискове/плочи и колко за образованието си (не за университетски семестри, а книги и учебници, които могат да са им полезни страшно дълго времеWink. Давам пример със себе си : преди около месец се проведе поредното издание на OpenFest (двудневен лекционен фестивал в името на отворения код и свободния софтуер като цялоWink, на който оставих около 350 лв. за седем книги на издателство O'Reilly, които дори бяха с 40% отстъпка. Досега съм прочел само една от тях, но тя малко по малко ще започне да възвръща вложените пари за нея, особено след като наскоро получих дългоочакваното длъжностно повишение на работа... След няколко месеца знанията от книгата, за която съм дал около 50 долара, ще са ми донесли много повече.

Изводът : образованието е една дългосрочна инвестиция, затова не съжалявайте, че сте дали еди-си-колко пари за него, защото рано или късно, тези пари (а дори и повечеWink могат да се върнат при вас. Образование не се придобива от университета, а от личния подход. Малко хора разбират, че университетът полага само основите, а истинските знания и развитие се придобиват в професионалната сфера.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11