Човече, ако искаш вярвай и аз сънувах подобен кошмар-концерт на Мейдън някъде по черноморието в някакво забутано кътче. В нещо като павилион на отколешния Наркоп! Имаше към 40 човека а подгряваща група беше Еуфобия! Последното е покъртително, понеже аз никога не съм ги слушал и дори не знам какъв стил са! Освен това свиреха обърнати с гръб към публиката, а аз през цялото време си мислих колко обидно за Мейдън е бройката фенове че въобще няма да се появят на сцена! През цялото време нервите ми бяха опънати като прани гащи в периферията на циклон!
Днес си купих вестник "Седем"(брой 18 от 4-10 май

.На последната страница има любопитно интервю с Брус.Съветвам ви да си намерите този брой,няма да съжалявате.
Кво... Кво... Еми вече съм инж. Чоевски!

Вчера бях размазан от една солидна машина наречена Iced Earth.
Много здрав метал,група в перфектна форма и къртещ звук,
направо си отвях скалпа.Всеки неприсъствал може единствено и само
да съжалява....
Днес написах един материал за капитан Димитър Списаревски. Ще ви бъда много благодарен ако го прочетете.
http://interesi.net/article-index-20.html
Благодаря предварително на всички които я видят и се надявам да я споделите с повече хора.
Страхотен материал,браво....