Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Започнах работа на ново място и ако щете ми вярвайте шефът ми е ултрас на ....Iron Maiden.Щом пуснат песен на групата по радиото(слуша се само Z Rock),колоните гръмват до пръскане(а той е сложил големи колони

.Can you believe this shit....
Значи няма да имаш проблеми с шефа ти

Честито Боби.. дано и парите са добри.. защото нали това е най важното

Да,парите са по-добри.Те НЕ СА най-важното нещо,но СА от значение.За пореден път се убедих,че музиката на работното място Е от голямо значение.Беше ми омръзнало от Витоша,N-Joy,City и други неприятни за мен станции.Сега си търсим някакъв плейър да слушаме дискове....
На мойта работа където съм от началото на годината съм сам в една стая и добре че имам радио, иначе ще превъртя сигурно. По цял ден слушам Star FM :rockdevil:
Аз съм в стая с 20 души и единственото нещо което ме спасява са слушалките и мр3-ойките. Радиа не слушам много защото се уверих, че както телевизиите могат да те промият така и радио ефира малко се е извратил. Радио слушам евентуално ако има някое интересно предаване което следя. Писна ми около някой концерт да слушам през песен Гънс или ГодСмак.. или да речем радиото има договор за реклама на новият албум на изпердашена BG банда и им пускат парчето през 10 мин.. Харесва ми аз да си контролирам музиката според настроенията .. Така да речем слушам неща от MARDUK до THE SUBWAYS. В интерес на истината MAIDEN слушам доста рядко в работата...
Иначе че парите са най-важното нещо го казах от гледна точка на работата.. Човек работи за да му плащат и да взима пари това имам предвид иначе за човек е ясно, че парите не са най-важното нещо

Днес един олигофрен даде назад на кръстовището пред пощата до вкъщи и ми смачка вратите на колата от ляво. Разправяхме се, писахме протоколи, простотии и накрая занимавката с тъпи тенекеджии, боядисването и похабените нерви си остават за моя сметка.
Тея хора като видят дъжд и изперкват, и забравят как се кара. Ттцтцтц
Morticia Dickinson Wrote:Тея хора като видят дъжд и изперкват, и забравят как се кара. Ттцтцтц
Точно така е. Като пекне слънце след зимата е същото положение.
Хубавото в случая е, че няма пострадали хора. Лошото е, че все повече олигофрени се сдобиват с книжки и след което страдат много хора.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11