Iron Maiden Bulgaria Forum

Full Version: IRON MAIDEN пускат на пазара своя марка бира - TROOPER
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Beers.Bg и фен клуб IRON MAIDEN България ви канят на официално Launch Party за новата бира на Iron Maiden – Trooper.

Партито ще се състои на 18.05 (съботаWink от 21:00 в метъл бар The Black Lodge. Както се досещате подготвили сме достатъчно количество от кехлибарения елексир и ще го допълним с качествена музика.

Бирата Trooper е богат златен ейл, с цитрусови хмелови нотки и доминиращ малцов букет, с изтънчена загадка на лимон. Истинска дълбочина на характера със сложни хмелови нотки, използвайки комбинация от Голдингс, Бобек и Каскейд сортове хмел.

[Image: trooper-beer-poster-small.jpg]
Quote: Бирата Trooper е богат златен ейл, с цитрусови хмелови нотки и доминиращ малцов букет, с изтънчена загадка на лимон. Истинска дълбочина на характера със сложни хмелови нотки, използвайки комбинация от Голдингс, Бобек и Каскейд сортове хмел.


Убиец
SmileSmile
Оуууу йе!
[Image: 8747163897_977118722f_b.jpg]
[Image: 8747163759_6b5bf34dd4.jpg]
[Image: 8748285544_3997d4e1fe.jpg]
Еха... Как е?
Хубав британски ейл, както очаквах...
Жалко, че утре няма да мога да ударя с вас по една, но няма да съм в София.
Наздраве
В петък вечерта в Fans ще има трибют концерт и ще се продава бирата TROOPER.

Quote:На 24 май в Rock bar Fans Sheky & The Bloodrain ще ни зарадват с добре подбрания си репертоар от хитове на Iron Maiden. На помощ за доброто настроение ще им се притече и Trooper, английският истински ейл създаден от Брус Дикинсън и Iron Maiden. Входът е символичен, само 3 лева, началото на партито е 22 часа, а купонът е гарантиран!
Видях, някой има ли намерение да ходи? Smile
Е какви са ви впечатленията от пивото? Аз лично не съм впечатлена, ама аз и не пия бира, и не разбирам от бира Big Grin. Но не очаквах да горчи толкова.
Вчера вкарах една в "Халбите". Единстеното минусче е цената! 8.40.лв
Pages: 1 2 3 4