Posts: 2,801
Threads: 438
Joined: Sep 2007
Country:
11th November 2008, 01:33
Iron Maiden ще потеглят отново на път за още няколко концерта, които вече ще отбележат окончателният край на SOMEWHERE BACK IN TIME WORLD TOUR
Датите и държавите ще са както следва:
Февруари 2009:-
13-ти - UAE - Dubai Media City Amphitheatre
15-ти - India - Bangalore Royal Challenge Rock In India
20-ти - New Zealand - Auckland. Mount Smart Stadium
21-ти - New Zealand - Christchurch. AMI Stadium
25-ти - Mexico - Monterrey Estadio Technologico.
26-ти - Mexico - Guadalajara Arena VFG Jalisco.
28-ми - Mexico - Mexico City Fero Sol Stadium Complex
1ви – 29ти Март 2009 - South and Central America.
Детайли предстоят скоро....
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Posts: 1,446
Threads: 5
Joined: Feb 2008
11th November 2008, 10:14
Morticia Dickinson Wrote:Мога да кажа само "ох".
nivel:
Аз само ще цитирам Гери и ще добавя ахххх:wub::wub::wub:
Posts: 350
Threads: 1
Joined: Apr 2008
12th November 2008, 02:14
Надявам се това няма да им е последното турне както беше казал онзи техен Фен, дето обикаляше света с тях...
А и те самите заявяват нов албум за тази зима, значи да се надяваме на ПОНЕ още 1 турне...
И все пак като че ли за последен път правят такава велика обиколка свирейки класически парчета, връщайки се за последно назад във времето....

ad:
Posts: 70
Threads: 1
Joined: Feb 2008
14th November 2008, 21:10
Надали ще им е последно турне.
При тях парите не са без значение така че гаранция няма да спрат да правят концерти.
Posts: 2
Threads: 0
Joined: Sep 2008
15th November 2008, 09:47
Стийв Харис некъде беше казал, че ще свирят докато могат да ходат.
Posts: 892
Threads: 18
Joined: Jan 2008
15th November 2008, 17:42
Щом Пърпъл и Тин Лизи още концертират,значи поне още 10тина години и Мейдън ще се задържат.За тях и особено за Стив качественото представяне на живо пред публика е от основно значение.Аз лично залагам,че ще издадат още 2 нови албума и 3 отделни турнета минимум,дано греша и се кажат повече,но като ги гледам к'ви са свежарки няма скоро да се откажат :rockdevil:
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Posts: 163
Threads: 15
Joined: Nov 2007
18th November 2008, 20:40
Iron Maiden, Metallica , Kiss и GNR ще бъдат хедлайнери на фестивала в Донингтън.:edtroop:
Posts: 163
Threads: 15
Joined: Nov 2007
18th November 2008, 21:16
oooooooooooooooooooooooops мамка му .Голяма грешка .Нз и аз кво чета да го е*а.Като не се чете докарай така е

ad: fuck my self
Posts: 2,801
Threads: 438
Joined: Sep 2007
Country:
21st November 2008, 13:17
Жоро от коя година си прочел новина
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...