Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iron Maiden поемат отново на път през 2009
#1
Iron Maiden ще потеглят отново на път за още няколко концерта, които вече ще отбележат окончателният край на SOMEWHERE BACK IN TIME WORLD TOUR
Датите и държавите ще са както следва:
Февруари 2009:-
13-ти - UAE - Dubai Media City Amphitheatre
15-ти - India - Bangalore Royal Challenge Rock In India
20-ти - New Zealand - Auckland. Mount Smart Stadium
21-ти - New Zealand - Christchurch. AMI Stadium
25-ти - Mexico - Monterrey Estadio Technologico.
26-ти - Mexico - Guadalajara Arena VFG Jalisco.
28-ми - Mexico - Mexico City Fero Sol Stadium Complex
1ви – 29ти Март 2009 - South and Central America.
Детайли предстоят скоро....

[Image: 2009tour.jpg]
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
#2
Мога да кажа само "ох". Confusednivel:
Reply
#3
Morticia Dickinson Wrote:Мога да кажа само "ох". Confusednivel:



Аз само ще цитирам Гери и ще добавя ахххх:wub::wub::wub:
[Image: icebruce.jpg]
Reply
#4
Надявам се това няма да им е последното турне както беше казал онзи техен Фен, дето обикаляше света с тях...

А и те самите заявяват нов албум за тази зима, значи да се надяваме на ПОНЕ още 1 турне...

И все пак като че ли за последен път правят такава велика обиколка свирейки класически парчета, връщайки се за последно назад във времето.... Confusedad:
Reply
#5
Надали ще им е последно турне.
При тях парите не са без значение така че гаранция няма да спрат да правят концерти.
Reply
#6
Стийв Харис некъде беше казал, че ще свирят докато могат да ходат.
Reply
#7
Щом Пърпъл и Тин Лизи още концертират,значи поне още 10тина години и Мейдън ще се задържат.За тях и особено за Стив качественото представяне на живо пред публика е от основно значение.Аз лично залагам,че ще издадат още 2 нови албума и 3 отделни турнета минимум,дано греша и се кажат повече,но като ги гледам к'ви са свежарки няма скоро да се откажат :rockdevil:
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
#8
Iron Maiden, Metallica , Kiss и GNR ще бъдат хедлайнери на фестивала в Донингтън.:edtroop:
Reply
#9
oooooooooooooooooooooooops мамка му .Голяма грешка .Нз и аз кво чета да го е*а.Като не се чете докарай така е Confusedad: fuck my self
Reply
#10
Жоро от коя година си прочел новина Big Grin
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)