Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nicko Mc Brain: "Не планираме прощално турне!"
Мейдън без Нико ще е като Ферари с газова уредба...
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Когато стане дума за пенсиониране, от групата казват "ще се оттеглим". Множественото число е много важно. Твърде късно е за ключови смени. Това са последните години на любимата ни група. Надявам се, когато дойде моментът, да го направят така, както са обещали, защото карикатурите на Black Sabbath, Deep Purple и Kiss са много жалка гледка.
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Reply
Leviatan Wrote:, пък и може ли да изгониш дядо Коледа?!

Maiden без Нико е като Коледа без Дядо Коледа Big Grin Съгласен съм с Любака

И със Стиф съм съгласен Много силно се надявам Мейдън да не се превърнат в такава група и да спрат точно когато са на върха

Пък и те имат толкова много неща за издаване и преиздаване че могат и да си издават още поне 10 години. Сигурен съм че и Aри има такъв план
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Dragontear Wrote:Пък и те имат толкова много неща за издаване и преиздаване че могат и да си издават още поне 10 години.

Спореднякои непотвърдени източници това е отхвърления артуърк на Дерек Ригс за преизданието на Maiden England, насрочено за по-късно тази година. На мен лично не ми харесва особено, пак е компютърно някакво...

[Image: newmaid09.jpg]
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Reply
На мен ми харесва като идея... ама Еди ми се струва някак непропорционален :blink:
А може би просто аз съм повредена нещо....
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
Ludnichar Wrote:Мейдън без Нико ще е като Ферари с газова уредба...

Защо, The Number of the Beast не ти ли харесва?
Reply
stiff Wrote:Спореднякои непотвърдени източници това е отхвърления артуърк на Дерек Ригс за преизданието на Maiden England, насрочено за по-късно тази година. На мен лично не ми харесва особено, пак е компютърно някакво...

:blink:

Надявам се да не е на Дерек. Хич не ми прилича на негово.
Reply
в сайта му е...
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
Fufy Wrote:в сайта му е...

Верно е мамка му. Не ме кефи.

Странното е, че е при published works, така че не е отхвърлен дизайн. Или е фанелка или е някъде изи ДВД-то според мен.
Reply
Във форума на охфициалния фен клуб няколко пича казаха, че е трябвало да бъде обложката, но не е одобрена.
В същата секция има и други неща, които не са публикувани. Дерек принципно е шантав пич...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)