Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nicko Mc Brain: "Не планираме прощално турне!"
Стив може да реши да стане треньор Big Grin Иначе дано се задържат по-дълго, макар и турнетата да не са им през толкоз много страни Smile
Reply
Не мога да твърдя, че съм следил внимателно какво е казвал Брус в последно време, но лично според мен, от това което наблюдавам последната година-две, той се справя на живо страхотно, и звучи по-добре /лично мнение/ отколкото на обиколките за AMOLAD i DOD.

но явно има причина да каже, че е все по-трудно а си поддържа гласа за нивото на мейдън - все пак, песните са ужасно трудни. Предполагам за в бъдеще няма да правят по един концерт на всеки 2 дена.
Reply
"this in The new issue of the german RockHard magazine.

The whole band was interviewed about Flight 666, the ended Somewhere Back In Time Tour and the new album.

When the band was asked about the plans for the future Bruce said the following:

"On the next tour in 2011 we will then for sure concentrate on the new album. In 2013 we will return again, but this could be our last tour then, that we will play at all. That would be a collection then of our biggest hits, and it would be propably the biggest Maiden shows ever. Then we have to see how it goes on. I'm 55 then and Nicko would be 60, and I don't know, if we still will be able to do such shows physically."

Това никак, ама никак не ми харесва....:crying: ...следващите турнета, ще си скъсам задника от път за да ги гледам където успея.И дано Бог е с мен,Буда..или който е добронамерен към мен и да имам честта да ги видя на 5 см. от мен и да мога да си разменя дума, две с тях.
Reply
Morticia Dickinson Wrote:"this in The new issue of the german RockHard magazine.

The whole band was interviewed about Flight 666, the ended Somewhere Back In Time Tour and the new album.

When the band was asked about the plans for the future Bruce said the following:

"On the next tour in 2011 we will then for sure concentrate on the new album. In 2013 we will return again, but this could be our last tour then, that we will play at all. That would be a collection then of our biggest hits, and it would be propably the biggest Maiden shows ever. Then we have to see how it goes on. I'm 55 then and Nicko would be 60, and I don't know, if we still will be able to do such shows physically."

Това никак, ама никак не ми харесва....:crying: ...следващите турнета, ще си скъсам задника от път за да ги гледам където успея.И дано Бог е с мен,Буда..или който е добронамерен към мен и да имам честта да ги видя на 5 см. от мен и да мога да си разменя дума, две с тях.

Еми нормално е.Те не че не могат да направят като Purple турнета и да падрънкват,но няма да го направят,защотот не биха се върнали в малките зали с мизерните декори,а те не биха си позволил да представят неатрактивно шоу.По-добре да спреш докато си на върха...
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
И на мен ще ми бъде много-много тежко, когато решат да сложат точка, както на всички останали, но Кико е прав:

Кико Wrote:По-добре да спреш докато си на върха...
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)