Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 10 Iron Maiden Riffs
Има подобна тема за сола,ама риф е малко по-различно и реших,че би било интересно да обсъдим Smile Предварително сори ако е имало такава тема,проверих ,но не намерих.
Та моите след много дълго колебание са.

1.Hallowed Be Thy Name
2.The Number Of The Beast
3.Fear Of The Dark
4.2 Minutes To Midnight
5.The Trooper
6.Wrathchild
7.The Evil That Men Do
8.Rime Of The Ancient Mariner
9.The Wicker Man
10.Different World
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
Няма никакъв смисъл от такива класации.Можеш ли да пренебрегнеш някоя песен за сметка на друга,та във всяка една има любим риф.Мразя всякакви видове класации,това са журналистически дивотии.Ако сте забелязали почти винаги най-обичаните групи,песни,филми и т.н. са на първо място и сред най-мразените,пълни глупости.Изкуството е нещо съвсем субективно,аз харесвам неща,които на други хора са безинтересни и обратно.Но аз уважавам техният вкус,без да натрапвам моят.Да се спори на тази тема е безсмислено и ненужно.Конкретно за тази класация,което и парче да сложиш ще стои на място.Какво ще кажете за Childhoods end,The sign of the cross,The clansman.Или пък моето любимо и силно подценявано парче The thin line between love and hate.Ха:eusa_think:
Reply
guberman Wrote:Няма никакъв смисъл от такива класации.Можеш ли да пренебрегнеш някоя песен за сметка на друга,та във всяка една има любим риф.Мразя всякакви видове класации,това са журналистически дивотии.Ако сте забелязали почти винаги най-обичаните групи,песни,филми и т.н. са на първо място и сред най-мразените,пълни глупости.Изкуството е нещо съвсем субективно,аз харесвам неща,които на други хора са безинтересни и обратно.Но аз уважавам техният вкус,без да натрапвам моят.Да се спори на тази тема е безсмислено и ненужно.Конкретно за тази класация,което и парче да сложиш ще стои на място.Какво ще кажете за Childhoods end,The sign of the cross,The clansman.Или пък моето любимо и силно подценявано парче The thin line between love and hate.Ха:eusa_think:
Ок.Нека я прекръстим на любими рифове.Нека не е класация Smile
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
Моите най-любими са:

1. 2 Minutes To Midnight
2. Wrathchild
3. Rime of The Ancient Mariner
3. 22 Acacia Avenue
4. The Evil That Men Do
5. The Trooper
6. The Rainmaker
7. Lord Of The Flies
8. Sanctuary
9. Killers
10. Twilight Zone
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Reply
След дълго умуване стигнах до този списък. Подреждам ги в хронологичен ред, защото ми е доста трудно да ги подредя като позиции, а и не мисля, че това е най-важното. Smile

Sanctuary
Phantom of the Opera
Killers
Where Eagles Dare
Die With Your Boots On
The Trooper
2 Minutes To Midnight
Rime Of The Ancient Mariner
De Ja Vu
The Evil That Men Do
Reply
За най-добрия Riff...да каже Stiff
Reply
Феновете на откриващия риф от "2 Minutes To Midnight" да си пуснат "Flash Rockin' Man" на Accept Wink

Моите най-любими са:
1. 2 Minutes To Midnight
2. The Evil That Men Do
3. Wasted Years
4. Rime of the Ancient Mariner
5. Rainmaker
6. Fear of the Dark
7. Transylvania
8. The Nomad
9. Aces High
10. Flight of Icarus
Reply
Феновете на откриващия риф от "2 Minutes To Midnight" да си пуснат "Flash Rockin' Man" на Accept Wink

Ейдриън ,к'во си направил бе ??? :eek::eek::eek:
Reply
EvilDev Wrote:Феновете на откриващия риф от "2 Minutes To Midnight" да си пуснат "Flash Rockin' Man" на Accept Wink

Ейдриън ,к'во си направил бе ??? :eek::eek::eek:
Reply
ВТФ :eek::eek::eek:
http://www.youtube.com/watch?v=8-NQKPHI0lo
http://www.youtube.com/watch?v=ZBChVwjmOSo
http://www.youtube.com/watch?v=L75ikjK1vaI
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)