Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IRON MAIDEN С КОНЦЕРТ НА ОТКРИТО В БЕЛГРАД – СЪРБИЯ
Maiden ще свирят на Kalemegdan Park в Белград - Сърбия на 17 юни. Тази невероятна местност, която е част от Белградка крепост ще е първото участие на групата на открито от 1981 насам. Шведската група GHOST ще са подгряващи на събитието.
Билетите тръгват в продажба на 26 февруари в 10:00 чрез мрежата на www.eventim.rs

Предварителна продажба за членовете на официалния фен клуба ще стартира на 25 февруари

Българският фен клуб ше организира пътуване до Белград и обратно. Подробности ще бъдат обявени съвсем скоро.

[Image: iron-maiden-2014-liva2.jpg]
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Има ли шанс Ghost да са подгряваща и в София?
Reply
Ivo The Trooper Wrote:Има ли шанс Ghost да са подгряваща и в София?

Би било много добре.
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Reply
Ivo The Trooper Wrote:Има ли шанс Ghost да са подгряваща и в София?

Не искам да давам празни надежди, но да има шанс и почти всички се надяваме на това.
04.06.07 - BG / 02.08.08 - GR / 10.02.09 - SRB /  14.08.10 - HU /  15.08.10 - RO / 17.06.11 - GR /  24.07.13 - RO / 31.07.13 - CRO / 03.06.14 - HU/ 16.06.14 - BG / 17.06.14 - SRB
Reply
Утре.. вече днес.. ще има пълно инфо за пътуването ... Smile
Reply
Здравейте пичове.Нов съм тук,но не и с изповядването на MAIDEN.Досега съм бил и на двата концерта,както и с билети от пропадналите два.Относно подгряващата група:искрено се надявам да няма такава,щото някак си вместо да ме загреят ме оттегчават от изминалите изпълнения през 95-а БТР и 2007-а Звезди и щерката на Харис.А пък тия GHOST верно ли ви кефят?Не го приемайте, като заяждане ама точно те просто незнам, какви допирни точки имат с Мейдън???Ако е фестивал иди дойди,ама в случая...Всеки има свой предпочитания,но аз искрено се надявам да не са те.Отново се извинявам ако съм засегнал някой,но не можах да се сдържа да си кажа мнението.
UP THE IRONS
Reply
И аз се чудих как всички ги харесват, особено Maiden. След като ги гледах миналата година в Лондон, ден преди British Lion, разбрах защо. Има нещо в тази банда, една атмосфера. Въпрос на вкус, както ти спомена. Smile
04.06.07 - BG / 02.08.08 - GR / 10.02.09 - SRB /  14.08.10 - HU /  15.08.10 - RO / 17.06.11 - GR /  24.07.13 - RO / 31.07.13 - CRO / 03.06.14 - HU/ 16.06.14 - BG / 17.06.14 - SRB
Reply
Фен съм на Ghost още от първия им албум. Не виждам смисъл да имат нещо общо с Мейдън, а и не е необходимо.
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Reply
Не виждам защо трябва да обяснявам с какво ме кефят. Ghost.. За мен е супер че ще видя 2 от любимите ми банди вероятно два пъти за 2 дни.

Hail Satan!
Reply
Като разглеждам постерите за концертите им ми прави впечатление,че където ще имат подгряваща "известна"-така да го кажа група е с допълнение + special guest.В останалите случай ще са с местна група,съгласувана с промоутъра.И някакси имам предчувствие,че ще са или АХАТ или БТР.А и миналите 2 концерта се случиха точно по описаният начин с постерите и пак от СМЕ.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)